Klimatizace


Teplota vzduchu dosahuje už i v našich končinách během léta tropických hodnot. Klimatizace vám pomůže udržet optimální pokojovou teplotu i v průběhu těch nejteplejší dnů.

Více informací

Do bytu, domu i kanceláře

Se zvyšujícími se nároky na energetickou náročnost budov se zvyšují také nároky na technologie. Obálky budov jsou stále těsnější a přirozené větrání obálkou budovy se tak stává minulostí. Větrání s rekuperací tepla není jen o komfortu, ale je také nezbytnou součástí všech typů budov.

Jaké jsou výhody klimatizace?

Dopřejte si komfort teploty, která vám vyhovuje, ať už během spánku nebo práce.

Celoroční využití

V letním horku vzduch ochladí,
v zimě zase přihřeje.

Regulace teploty

Teplotu v místnosti budete mít vždy pod kontrolou.

Čistý vzduch

Klimatizace má filtrační schopnost.

Nabízíme klimatizační řešení od značek, které jsou špičkami v oboru

Tito výrobci jsou zárukou nejen top kvality s využitím nejmodernějších technologií, ale jsou známí také s ohledem na dopady na životní prostředí. Samozřejmostí je také minimální hluk, který klimatizace během chodu vydává.

Pohodové klima za každých podmínek

S klimatizací budete mít jistotu možnosti regulovat teplotu vnitřního vzduchu ochlazením i přihřátím. Navrhneme to nejlepší řešení pro váš dům či byt.

Jaké typy klimatizací nabízíme?

Toužíte po klasické nástěnné klimatizaci? Máte možnost schovat jednotku do podhledu či jiné místnosti než té ochlazované?  S námi si vyberete.

Nástěnná klimatizace

Nástěnná klimatizace je kompaktní a cenově výhodné řešení pro chlazení jednotlivých místností nebo malých prostor. Jejich instalace je jednoduchá, proto jsou vhodné nejen pro novostavby.

Snadná montáž
Nízké pořizovací náklady
Kompaktní řešení
Mám zájem

Stropní klimatizace

Stropní systémy jsou vhodná pro chlazení větších ploch a nabízejí nenápadné řešení pro udržení komfortních vnitřních teplot. Tyto jednotky se často používají v komerčním nebo průmyslovém prostředí, kde je lze integrovat do architektury budovy pro maximální efektivitu a estetickou přitažlivost.

Pro chlazení větších ploch
Integrace do stropů
Esteticky přitažlivé
Mám zájem

Kanálová kanalizace

Potrubní systémy umožňují umístění vnitřní klimatizační jednotky mimo ochlazované prostory. Tento systém využívá k distribuci chladného vzduchu potrubí skryté ve stropě. Skrytá technologie tak nabízí elegantní řešení pro architektonicky náročnější prostory.   

Skryté řešení
Jednotka umístěna mimo ochlazované prostory
Esteticky přitažlivé
Mám zájem

Parapetní klimatizace

Parapetní jednotky najdou své místo především v menších prostorách, ve kterých nelze instalovat nástěnné jednotky.

Parapetní klimatizace stejně jako jiné typy klimatizací disponují funkcí chlazení i topení. U topení je velkou výhodou možnost nastavení směru teplého vzduchu na podlahu, čímž je zajištěn tepelný komfort podobně jako u podlahového topení.

Alternativa nástěnné klimatizace
Obrácený směr proudění v topném režimu
Tepelný komfort
Mám zájem

Co o nás říkají naši zákazníci?

Práci odvádíme kvalitně a pozitivní recenze zákazníků nás těší.

Zdeněk Slabý
Dolní Břežany, RD

„Řešení i montáž klimatizace byla provedena rychle, kvalitně a čistě. Děkujeme za skvělou domluvu a profesionální přístup.“

Markéta Malá
Praha, kanceláře

„Při výběru dodavatele klimatizačních jednotek v naší firmě jsme vybírali nejen podle ceny, ale také podle referencí a dodacího termínu dodání. Se vším jsme byli maximálně spokojeni.“