Solární systémy

Levná výroba energií, energetická nezávislost, či snížení uhlíkové stopy. Za tím vším stojí solární systémy. Ať už chcete levně ohřívat bazén, nabíjet elektromobil či snížit náklady na provoz domácnosti, investice do solárních systémů se vám v každém případě vyplatí. Životnost systémů vysoce přesahuje návratnost této investice, jež se průměrně pohybuje v řádech jednotek let.

Více informací

Jaké jsou výhody solárního systému?

Myslete ekologicky a šetřete svou peněženku.
Solární systém využívá energii ze slunce, čímž významně snižuje náklady
na bydlení a provoz budov.

Snížení nákladů

Ušetřete významné částky za elektřinu i ohřev vody.

Obnovitelný zdroj

Získejte energii ekologicky
ze slunečních paprsků.

Dlouhá životnost

 S minimální údržbou vydrží systémy desítky let.

Jaké mají solární systémy schopnosti?

Solární systémy umožňují využít sluneční energii k výrobě elektrické energie (fotovoltaika), či výrobě teplé vody (fototermika). Instalací solárních panelů na váš dům dosáhnete snížení provozních nákladů. Dalším vítaným benefitem je energetická nezávislost.

Výroba elektrické energie (fotovoltaika)
Výroba tepla (fototermika)
Snížení nákladů na elektřinu i vytápění
Mám zájem

Přibližte se energetické nezávislosti!

Na základě prohlídky vašeho objektu navrhneme optimální solární řešení
v podobě fotovoltaiky a/nebo fototermiky.

Jaké typy solárních systémů dodáváme?

Dodáváme jak tradiční termické systémy pro ohřev vody, tak fotovoltaické systémy na výrobu elektřiny. Oba systémy mají své nesporné výhody.

Fotovoltaika

Fotovoltaika přeměňuje pomocí fotovoltaických panelů sluneční energii na elektrickou. Tato obnovitelná energie vám poskytne nižší závislost na energetických zdrojích a zároveň sníží náklady na elektřinu. Fotovoltaický systém navíc umožňuje akumulovat vyrobenou energii do baterií, čímž se dosáhne zefektivnění spotřeby elektrické energie v době vyšší spotřeby energie.

S přicházející dobou elektromobiliti lze vyrobenou energií taktéž nabíjet váš vůz.

Výroba elektřiny
Celoročně vysoká účinnost
Mám zájem

Solární systém pro ohřev teplé vody

Využitím sluneční energie k ohřevu vody dosahuje systém vysoké účinnosti nejen v letních měsících, což vede k výraznému snížení energetických nákladů. I v zimním období, kdy je sluneční záření nižší, vykazuje systém dobrou účinnost a dokáže tak ohřát velké množství teplé vody. Vyšší účinnost umožňuje použití podstatně menšího počtu panelů, než je tomu u fotovoltaiky. Na běžný rodinný dům vystačí 2-4 panely.

Pro ohřev teplé vody
Potřeba menšího počtu panelů
Mám zájem

Do bytu, domu i kanceláře

Se zvyšujícími se nároky na energetickou náročnost budov se zvyšují také nároky na technologie. Obálky budov jsou stále těsnější a přirozené větrání obálkou budovy se tak stává minulostí. Větrání s rekuperací tepla není jen o komfortu, ale je také nezbytnou součástí všech typů budov.

Získejte dotaci až 200 000 Kč!

Většina námi nabízeného sortimentu v oblasti rekuperace splňuje podmínky pro dotační programy Nová Zelená Úsporám, kterou Vám v rámci realizace rádi zprostředkujeme.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Práci odvádíme kvalitně a pozitivní recenze zákazníků nás těší.

David Hoza
Kralupy nad Vltavou, RD

„Rozhodli jsme se pořídit solární panely na náš rodinný dům a přesvědčila nás nejen jejich účinnost a životnost, ale i profesionální přístup při realizaci. Už po několika měsících víme, že jsme se rozhodli správně.“

Miloš Trejbal
Úhonice, RD

„Dlouho jsme o nich s manželkou přemýšleli, a nakonec rozhodnutí pořídit si solární panely nelitujeme. Celá zakázka byla realizována přímo nám na míru a byli jsme spokojeni s celým procesem, od cenové kalkulace až po montáž a zprovoznění.“