Pohodové klima je naše poslání

Jsme tým 11 profesionálů s dlouholetými zkušenostmi. Klademe velký důraz na individuální přístup a komplexní služby zákazníkům od konzultací, projekce přes nacenění až po realizaci a finální předání. Našimi spokojenými klienty jsou jak majitelé bytů či rodinných domů, tak firmy a developerské společnosti.

Příběh Tepsolu

Jsme firmou působící na českém trhu od roku 2004 s prvotní specializací na realizaci rekuperace v rodinných domech. To z nás dělá jednu z nejdéle působících realizačních firem na českém trhu v oboru.

Původní zaměření na pasivní a nízkoenergetické domy, postupně rozšiřujeme i na větší projekty. Brzy rozšiřujeme nabídku našich služeb na systémy vytápění, klimatizace, fototermické a fotovoltaické systémy, instalaci tepelných čerpadel či měření a regulaci. Všechny uvedené profese navrhujeme dle individuálních potřeb každého klienta s následnou realizací a zajištěním záručního i pozáručního servisu.

19 let
jsme na českém trhu
1250+
projektů jsme realizovali
450+
projektů jsme projektovali
11
členů týmu Tepsol

Realizujeme projekty napříč celou republikou

Jsme firma se sídlem v okrese Benešov, přičemž působíme v Praze, Středočeském kraji a jeho okolí. Zde jsme připraveni poskytnout našim klientům vynikající služby a odborné poradenství. Nezřídka realizujeme projekty i ve zbytku republiky. Vše je pouze na domluvě.

Naše sídlo s vlastními sklady se nachází v Drahňovicích, které leží 2 km od dálničního sjezdu na 41. kilometru D1 – Divišov. Rádi Vás přivítáme i v naší projekční kanceláři ve Vestci u Prahy na adrese Vídeňská 400.  

Domluvit schůzku

Realizovali jsme první pasivní bytový dům v České republice

V roce 2012 jsme ve spolupráci se společností JRD realizovali dodávku systému centrálního větrání Atrea do historicky prvního pasivního bytového domu v České Republice. O čtyři roky později zřizujeme vlastní projekční kancelář, jenž má k dnešku téměř 500 zhotovených projektů v oblasti rodinných a bytových domů či developerských projektů.

V oblasti rodinných domů se kromě specializace na realizaci pasivních a nízkoenergetických domů zabýváme také instalací úsporných technologií do starších objektů či výměnou nevyhovujících kotlů za úsporná tepelná čerpadla. Ve všech zmíněných oblastech zákazníkům nabízíme zprostředkování dotací z programů Nová Zelená Úsporám a Kotlíkové dotace. 

Naši partneři

Spolupracujeme s předními českými i zahraničními firmami.

Naše hodnoty

Inovace

Dbáme na to, aby naše produkty byly prvotřídní, proto spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří se neustále posouvají vpřed.

Spokojenost

Našim cílem je budování dobrého jména společnosti, proto je spokojenost nejen klientů, ale i našich zaměstnanců na prvním místě.

Odpovědnost

Při naší činnosti se chováme zodpovědně a důležitá je pro nás i ochrana životního prostředí a jeho trvalá udržitelnost.

Novinky ze světa Tepsolu

Chcete se dozvědět více o našich projektech a realizacích? Tak to jste na správném místě.

Spolupracujeme s developerem JRD

JRD Development je pražský developer, který se zaměřuje na výstavbu pasivních bytů a máme tu čest spolupracovat s ním už přes 13 let. Společně jsme se postarali o pohodové klima ve více než 900 bytech.

Jsme největším odběratelem Atrea

Atrea vznikla v roce 1990 a je předním českým specialistou
v oblasti větrání a rekuperace. Zaměřuje se na export svých výrobků do celé Evropy a dbá na to, aby neustále inovovala nejen užitné vlastnosti produktů, ale také jejich design.

Nabízíme pouze špičkové produkty

Spolupracujeme pouze s osvědčenými výrobci a značkami. Patří mezi ně například švédská firma NIBE, japonské firmy Toshiba a Mitsubishi či český Jablotron a Atrea.