Vytápění

Distribuci tepla lze řešit různými způsoby. Instalujeme teplovodní systémy podlahového a stropního vytápění či systémy s otopnými tělesy (radiátory, konvektory, topné žebříky). Pro nízkoenergetické a pasivní domy lze volit teplovzdušné vytápění, které distribuuje teplo vzduchotechnikou. I na něj se specializujeme.

Více informací

Do bytu, domu i kanceláře

Se zvyšujícími se nároky na energetickou náročnost budov se zvyšují také nároky na technologie. Obálky budov jsou stále těsnější a přirozené větrání obálkou budovy se tak stává minulostí. Větrání s rekuperací tepla není jen o komfortu, ale je také nezbytnou součástí všech typů budov.

To pravé teplo domova


Podlahové, stropní či stěnové vytápění, nebo radši radiátory a konvektory? Do výběru ideálního řešení vstupují různé faktory a zorientovat se v široké nabídce může být náročné.
Pomůžeme Vám zorientovat se v nabídce. Vyslechneme si vaše představy a možnosti, navrhneme ideální řešení pro Váš objekt a dodáme kompletní systém na míru.

Poradíme vám nejvhodnější možnosti či kombinace
Nejvyšší možná efektivita vytápění
Minimální provozní náklady
Mám zájem

Jaké jsou výhody našeho vytápění?

Nabízíme širokou škálu technologií ať už zdrojů tepla nebo otopných těles.
Vše navrhneme na základě vašich představ a možností.
Dodáváme kompletní vytápění na klíč!

Snížení nákladů

Díky řešení na míru maximalizujeme
vaše úspory za energie.

Bohatá nabídka

Podlahové, stěnové, stropní, teplovzdušné nebo snad radiátor? Je to na vás.

Rychlá montáž

Máme dlouhá léta zkušeností s montáží. Pracujeme rychle a efektivně.

Energeticky výhodné vytápění

Získejte nejvhodnější řešení přímo pro vás. Vyhodnotíme situaci, odpovíme
na dotazy a zpracujeme ideální řešení.

Jaké typy vytápění nabízíme?

Ať už následujete trendy a chcete podlahové či stropní vytápění nebo preferujete klasiku v podobě radiátorů, určitě se domluvíme.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění má největší výhodu ve své adaptibilitě a zároveň šetří místo v interiéru. Delší náběh topení vám násobně vynahradí energetická úspora a akumulační schopnosti vytápěcího systému. Z pohledu nákladů jde o nejvýhodnější typ vytápění.

Nízké provozní náklady
Vhodné v kombinaci s tepelným čerpadlem
Rovnoměrné rozložení teploty
Mám zájem

Radiátorové vytápění

Radiátory nejsou otázkou minulosti. Uplatnění najdou i dnes, kdy se do popředí dostává především podlahové vytápění. Oba systémy fungují na odlišném principu a každý z nich má své výhody a nevýhody. Své uplatnění najdou především u vysokoteplotních zdrojů tepla, jakým jsou např. kotle na tuhá paliva či plynové kotle. Rádi s vámi prodiskutujeme vaše představy a možnosti, na základě kterých navrhneme a dodáme vhodné řešení na míru.

Rychlý náběh vytápění
Šíření tepla prouděním vzduchu
Vhodné do členitých objektů
Mám zájem

Stropní vytápění a chlazení

Naše systémy vytápění najdou své uplatnění i na stěnách nebo stropních konstrukcích. Díky nízkým povrchovým teplotám a rovnoměrnému rozdělení teploty po celé ploše získáte sálavé a příjemné teplo, jenž optimalizuje pocitovou teplotu v místnosti. Je možné jej kombinovat s podlahovým vytápěním.  

Vhodné v kombinaci s tepelným čerpadlem
Rovnoměrné rozložení teploty
Nízké provozní náklady
Mám zájem

Co o nás říkají naši zákazníci?

Práci odvádíme kvalitně a pozitivní recenze zákazníků nás těší.

Radim Štěpánek
Sázava, RD

„S firmou jsme byli nadmíru spokojeni. Pomohli nám s výběrem nejvhodnějšího řešení, a i realizace proběhla bez problémů. Přejeme vám hodně dalších spokojených zákazníků!“

Marek Dostál
Kutná Hora, RD

„Při náročné rekonstrukci staršího rodinného domu jsme poznali opravdu mnoho dodavatelů a víme, že nejdůležitější je při realizaci komunikace a termín dodání. V tomto případě jsme byli více než spokojeni a firmu můžeme doporučit všem, kteří očekávají kvalitně odvedenou práci.“